Úvodní stránka > Mapový portál naší obce

Naše mapová aplikace

Zpřístupnili jsme pro vás novou mapovou aplikaci, pomocí níž lze prohlížet mapu obce, nahlížet do systému katastru nemovitostí pouhým kliknutím na parcelu v mapě. V záložce vrstvy (první záložka nahoře uprostřed) můžete nalézt informace například o inženýrských sítích, územním plánu, pasportu místních komunikací atd. V aplikaci lze jednoduše měřit a tisknout. Pro bližší informace klikněte na ikonu nápovědy O aplikaci, kde můžete shlédnout videonávody.

Mapová aplikace je k dispozici zde:

Geomorava-obec-300x148.jpg

Nebo na tomto odkazu: mapová aplikace - Březsko