Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu


ZÁJEZD

Datum konání: 23. 9. 2017

V sobotu 23.9.2017 obec Březsko pořádá zájezd do KOVOZOO ve Starém Městě, ARCHEOSKANZENU MODRÁ a živá voda. Případní zájemci se hlaste paní Reitharove. 

 

 NEPOTEČE VODA

Datum konání: 15. 9. 2017

Moravská vodárenská oznamuje, že zítra 15.9.2017 , z důvodu opravy vodovodu nepoteče voda od 8 do 13 hodin v místní části Michnov. Z důvodu opravy bude omezen provoz na komunikaci od křižovatky u Vyroubalů směrem na Ochoz.PRODEJ VEPŘOVÉHO MASA A UZENIN

Datum konání: 14. 9. 2017

Zítra ve čtvrtek 14.9.2017, proběhne na návsi před obchodem prosej chlazeného vepřového masa a uzenářských výrobků od firmy Uzeniny ze statku Mohelnice. Prosej se uskuteční v čase 12.40 - 12.50 hodin.ZASTUPITELSTVO

Datum konání: 14. 9. 2017

Zveme občany na 30 zasedání zastupitelstva obce Březsko, které se koná ve čtvrtek 14.9.2017 v 19 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu.MŠE SVATÁ BŘEZSKO

Datum konání: 8. 9. 2017

V pátek 8.9.2017 v 18 hodin bude v místní kapli sloužena mše svatá.PRODEJ MORAGRO

Datum konání: 6. 9. 2017

Moragro prostějov nabízí: obiloviny, šroty, směsi pro nosnice, kačeny, kuřata, brojlery, krůty, králíky, prasata, krmivo pro psy, kočky, pšeničné a chlebové mouky přímo od výrobce.

Vše za příznivé ceny vysoké kvality. Prodej se uskuteční ve středu 6. září 2017 v 10.30. hodin před obchodem ve Březsku.Odečítání elektroměrů

Datum konání: 4. 9. 2017

Dnes, od 10:00 do 15:00 hod., bude v naší obci probíhat odečítání elektroměrů, pro účely výpočtu spotřeby energie za uplynulý rok. Odečítají se všechny elektroměry, tzn. dodávaná energie od všech dodavatelů. V případě Vaší nepřítomnosti  Vám pracovnice zanechá ve schránce kontaktní informace a případně náhradní termín odečtů. Odečet musí být proveden pracovnicí osobně, nelze tedy provést samoodečet a zanechat stav elektroměru na lístku na dveřích ani nikde jinde.

 Nabídka zaměstnání - Charita Konice

Charita Konice přijme: zdravotní sestra - na plný i částečný úvazek v terénní zdravotní a hospicové péči a v Domě pokojného stáří v Bohuslavicích. Dále - pracovník sociálních služeb ( pečovatel-pečovatelka) - v Domě pokojného stáří v Bohuslavicích. Místo je vhodné pro muže i ženy. U této profese přijmeme i nevyškolené zájemce, kterým nabízíme doplnění vzdělání v průběhu pracovního poměru na náklady Charity. Vhodným uchazečům nabízíme smysluplnou a užitečnou práci v péči o seniory, profesní podporu a pomoc, vstřícné jednání, zaměstnanecké benefity. Podrobnější informace podají pracovníci Charity Konice, naleznete je na webu www. konice.charita.cz, nebo je sdělíme na telefonu: 739 246 018, 739 526 278.Nabídka zaměstnání - Železárny Prostějov

Železárny Annahütte Prostějov přijmou zaměstnance na dělnické pozice. Nabízí: měsíční mzdu až 25.000,- Kč, cestovní náklady hradí zaměstnavatel, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, řada zaměstnaneckých benefitů=rekreace v závodním středisku, dětské tábory a další, Firma požaduje: dobrý zdravotní stav a časovou flefibilitu. Kontaktní osoba Ing. Pavla Kňávová, tel: 725 431 451. Bližší informace získáte na OÚ a na úřední desce obce.

 OTEVŘENÍ PRODEJNY V KONICI MASNA VÍCOV

Datum konání: 31. 8. 2017

ZD Vícov, provoz Jatky a masná výroba Lešany Vám tímto oznamuje, že zahajuje prodej v nově otevřené podnikové prodejně masa a uzenin v Konici na adrese Smetanova 107, původně prodejna masa a uzenin pana Šmídy. Nabízíme všechny druhy vepřového a hovězího masa včetně drobů a dále široký sortiment uzených, vařených a pečených výrobků a specialit. Vepřové i hovězí maso pochází ze zvířat od zemědělců z nejbližšího okolí . Při výrobě nepoužíváme žádné náhražky masa ani maso mražené nebo maso z dovozu. Naším hlavním cílem vždy bylo a bude nabízet  vysoce kvalitní řeznicko uzenářské výrobky. Dovolujeme si Vás tímto pozvat k nákuům denně čerstvého a kvalitního  masa a uzenin.   
Meteoradar

7. 6. Iveta, Slavoj

Zítra: Medard

Hlášení rozhlasu

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

logo Olomouckého kraje.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

123750