Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu

PALIVOVÉ DŘEVO

Datum konání: 15. 10. 2017

Obec Březsko nabízí samovýrobu palivového dřeva v obecním lese. Zájemci se mohou přihlásit na obecním úřadě.

UZAVÍRKA SILNICE

Datum konání: 30. 9. 2017 - 1. 10. 2017

V sobotu a neděli 30.9. a 1.10.2017 bude uzavřena silnice mezi Březskem a Konicí od 7 do 18 hodin. Z důvodu automobilových závodů.

ZRUŠENÍ ZÁJEZDU

Datum konání: 23. 9. 2017

Oznamujeme zrušení zájezdu pořádaného obcí Březsko z důvodu nepřízně počasí.

ZÁJEZD

Datum konání: 23. 9. 2017

V sobotu 23.9.2017 obec Březsko pořádá zájezd do KOVOZOO ve Starém Městě, ARCHEOSKANZENU MODRÁ a živá voda. Případní zájemci se hlaste paní Reitharove.

NEPOTEČE VODA

Datum konání: 15. 9. 2017

Moravská vodárenská oznamuje, že zítra 15.9.2017 , z důvodu opravy vodovodu nepoteče voda od 8 do 13 hodin v místní části Michnov. Z důvodu opravy bude omezen provoz na komunikaci od křižovatky u Vyroubalů směrem na Ochoz.

PRODEJ VEPŘOVÉHO MASA A UZENIN

Datum konání: 14. 9. 2017

Zítra ve čtvrtek 14.9.2017, proběhne na návsi před obchodem prosej chlazeného vepřového masa a uzenářských výrobků od firmy Uzeniny ze statku Mohelnice. Prosej se uskuteční v čase 12.40 - 12.50 hodin.

ZASTUPITELSTVO

Datum konání: 14. 9. 2017

Zveme občany na 30 zasedání zastupitelstva obce Březsko, které se koná ve čtvrtek 14.9.2017 v 19 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu.

MŠE SVATÁ BŘEZSKO

Datum konání: 8. 9. 2017

V pátek 8.9.2017 v 18 hodin bude v místní kapli sloužena mše svatá.

PRODEJ MORAGRO

Datum konání: 6. 9. 2017

Moragro prostějov nabízí: obiloviny, šroty, směsi pro nosnice, kačeny, kuřata, brojlery, krůty, králíky, prasata, krmivo pro psy, kočky, pšeničné a chlebové mouky přímo od výrobce.

Vše za příznivé ceny vysoké kvality. Prodej se uskuteční ve středu 6. září 2017 v 10.30. hodin před obchodem ve Březsku.

Odečítání elektroměrů

Datum konání: 4. 9. 2017

Dnes, od 10:00 do 15:00 hod., bude v naší obci probíhat odečítání elektroměrů, pro účely výpočtu spotřeby energie za uplynulý rok. Odečítají se všechny elektroměry, tzn. dodávaná energie od všech dodavatelů. V případě Vaší nepřítomnosti  Vám pracovnice zanechá ve schránce kontaktní informace a případně náhradní termín odečtů. Odečet musí být proveden pracovnicí osobně, nelze tedy provést samoodečet a zanechat stav elektroměru na lístku na dveřích ani nikde jinde.

3. 7. Radomír

Zítra: Prokop