Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obecní knihovna > Zajímavé tituly

Zajímavé tituly

DÁVNÉ POVĚSTI NÁRODA ČESKÉHO

I. díl Doba pohanská, II. díl Doba křesťanská, III. díl Doba královská

Formát 160 x 230 mm, váz., 560  str., (všechny tři díly jsou obsaženy v jedné knize)

Na tomto díle pracoval tvůrčí tým pod vedením PhDr. Olgy Špétové pět let. S potěšením Vám sdělujeme, že hlavní tvůrci pocházejí z Moravy – autor PaedDr. J. F. Bobák je rodák ze Zlína, akademická malířka Magda Veverková Hrnčířová je rodačka z Rožnova pod Radhoštěm.

Jedná se o výjimečné,  unikátní  dílo celospolečenského významu zaměřené na podporu četby  a      vzdělanosti  našich  dětí    a    mládeže,  které  od  dob  Jiráskových nemá  obdoby  a  které   svým 560stránkovým  rozsahem   překonává  vše, co  dosud bylo  vydáno.

Meteoradar

12. 7. Bořek

Zítra: Markéta

Hlášení rozhlasu

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

logo Olomouckého kraje.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

125207